tel: 48 790 813 281 email: dragongrupa@wp.pl

CROSSTRENING / Dragon

CROSSTRENING Fight Club

Cross-trening jest treningiem wytrzymałościowo-siłowym, połączeniem zróżnicowanych i intensywnych ćwiczeń, które mają na celu podniesienie wydolności organizmu,. Terminu "cross-trening" często używa się zamiennie z "crossfitem" jednak dyscypliny te, choć do siebie podobne, nie są tym samym.
Cross-trening kładzie duży nacisk na spalanie kalorii i budowanie mięśni, jednak wszystkie wykonywane ćwiczenia są bezpieczne, także te najbardziej zaawansowane. Zwraca się dużą uwagę na to, by były mało kontuzyjne. W crossficie natomiast, wraz ze wzrostem skomplikowania wykonywanych technik, zwiększa się też ryzyko powstania urazów. Przykładowo w crossficie chodzi o to, by podnieść jak największy ciężar, nawet jeśli ryzyko będzie większe i nie zdołamy go unieść więcej niż raz, natomiast w cross-treningu podniesiemy mniejszy ciężar więcej razy.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej