tel: 48 790 813 281 email: dragongrupa@wp.pl

O FIRMIE / Dragon

O FIRMIE OCHRONA DRAGON

Zmiany gospodarczo-ustrojowe, a w szczególności rozwój sektora wolnorynkowego i biznesu, wymagają ochrony ludzi, ich majątku, obiektów przemysłowych i handlowych. W tym celu Agencja Ochrony Osób i Mienia "DRAGON" rozpoczyna swoją działalność na radomskim rynku na podstawie koncesji wydanej dnia 08.07.1997roku, nr ZK-I-K-175/97 przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych I Administracji w Warszawie.

Firma oferuje wysoką jakość usług, nowoczesne rozwiązania organizacyjne i technologiczne, troszczymy się o klientów i naszych pracowników. Pracownicy firmy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą oraz wysokim poziomem sprawności fizycznej, którą rozwijają na zajęciach samoobrony prowadzonych przez właściciela firmy i instruktora Radomskiego Klubu DRAGON KARATE KYOKUSHIN - Mirosława Guzika.


Nasza oferta dotyczy:

  • monitorowania obiektów
  • ochrony osobistej
  • ochrony imprez
  • ochrony fizycznej obiektów
  • konwojowania osób i walorów wartościowych
  • szkolenia karate i samoobrony

Świadczymy wszystkie inne usługi w zakresie ochrony osób i mienia w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Współpracujemy z firmą INTERFACH posiadającą najnowocześniejsze technologie w dziedzinie elektronicznego zabezpieczania. Realizujemy swoje zadania sprzedając nowoczesną technikę z wyszkolonym personelem. Oferta nasza wzbogacona jest o ochronę obiektów przy pomocy KOMPUTEROWEGO SYSTEMU NADZORU NAD OBIEKTEM. W tym systemie pracownik ochrony obserwuje obiekt przez kamery telewizji wewnętrznej. Firma "DRAGON" posiada pełne pokrycie ubezpieczeniowe dopełniając atrakcyjność naszej oferty.
 

...MY CZUWAMY ŻEBYŚ MÓGŁ ODPOCZYWAĆ I SPAĆ SPOKOJNIE...

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej