tel: 48 790 813 281 email: dragongrupa@wp.pl

Testy psychologiczne / Dragon

Testy psychologiczne TESTY DO POLICJI

Multiselect - czyli testy psychologiczne

Multiselect są to testy psychologiczne sprawdzające różne aspekty Twojej osobowości, m.in.:

cechy charakteru,
inteligencję,
radzenie sobie ze stresem i problemami,
stabilność emocjonalną,
podejście do pracy,
współdziałanie w grupie.

Multiselect odbywa się od kilku dni do nawet kilku tygodni po pierwszym etapie czyli TWO i TSF. Polega na rozwiązaniu szeregu testów na komputerze, na część z nich jest ograniczony czas.

Obecny MS, nazywany również "Multiselect 2" składa się z:

  • testów na inteligencję - są to gry zręcznościowe, testy na podzielność uwagi, zadania matematyczne itp. Generalnie nie są to aż tak ważne testy jak test psychologiczny - niektórzy twierdzą nawet, że są one po prostu po to, aby "zakręcić" kandydata na tyle (zadania na czas bardzo angażują) - by w teście psychologicznym pisał prawdę.
  • testu psychologicznego - największy i najważniejszy z testów wchodzących w skład obecnego Multiselectu. Składa się z ponad 100 stwierdzeń dotyczących Twoich cech charakteru, zainteresowań, sposobów radzenia sobie w sytuacjach stresowych, podejścia do życia, stabilności emocjonalnej, zdrowia itp. Do każdego takiego stwierdzenia trzeba się ustosunkować, czy jest ono prawdziwe/fałszywe/nie masz zdania.
  • rozmowy z psychologiem - po sprawdzeniu testów psycholog przeprowadza z Tobą wywiad, po którym wydaje orzeczenie o pozytywnym, bądź nie, przejściu testu Multiselect. Psycholog widzi Twoje odpowiedzi w teście psychologicznym i na ich podstawie może zadawać pytania. Wynik zwykle jest w przeciągu jednego-kilku tygodni po teście.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej